Rüyada kocadan altın almak

Rüyada kocadan altın almak çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, rızkın gittikçe azalacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine inanılır.

Rüyada kocadan altın almak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bilgileri, gelişen olayları ya da elinize geçen haberleri doğru değerlendirmeli, bir fırsat ya da bir uyarı mesajı gibi görmelisiniz.

Rüyada kocadan altın almak sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, yönetici olacağına delalet eder.

Rüyada eski kocadan altın almak daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada kocadan tekme yemek çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına rivayet eder.

Rüyada kocadan ayrılmak istemek deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocadan kaçıp saklanmak kısmetlerin çoğalacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kocadan yumruk yemek yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, kazancın gittikçe artacağına delalettir.

Rüyada kocadan para almak işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocadan boşanıp başkasıyla evlenmek çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.