Rüyada kocamın tırnağını kesmek

Rüyada kocamın tırnağını kesmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocamın tırnağını kesmek gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinizin düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir.

Rüyada kocamın tırnağını kesmek işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına alamet eder.

Rüyada el tırnağını görmek sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına delalet eder.

Rüyada tırnagını sökmek kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine delalettir.

Rüyada tırnağını törpülemek çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, hedeflere ulaşamayacağına alamet eder.

Rüyada tırnağını kırıldığını görmek maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına alamet eder.

Rüyada kızının tırnağını kesmek maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada kedinin tırnağını geçirmesi büyük miktarlarda para kazanılacağına, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada kendi tırnağını kesmek zor günler geçireceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.