Rüyada komşunun boya yaptığını görmek

Rüyada komşunun boya yaptığını görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, acıların ve gözyaşının dineceğine, bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada komşunun boya yaptığını gördüyseniz:

  • Kendi cinsinizden arkadaşlarınız bazı sırlarınızı ihtiyatsızca ortaya dökebilirler.

Rüyada komşunun boya yaptığını görmek ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına rivayet eder.

Rüyada boya yaptığını görmek ne aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evi boya yaptığını görmek bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı boya yaptığını görmek başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada eşimin boya yaptığını görmek kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin boya yaptığını görmek her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin boya yaptığını görmek güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine işaret eder.

Rüyada komşunun ütü yaptığını görmek başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.