Rüyada koridorda yatmak

Rüyada koridorda yatmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, allah’ın sevgisini kazanacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, borçlanacağına, işini kaybedeceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına rivayet eder.

Rüyada koridorda yatmak gördüyseniz:

  • Belki yepyeni bir saç modeli, belki son moda giysiler.

Rüyada koridorda gezmek işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına alamet eder.

Rüyada koridorda yatmak çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz koridorda yürümek iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada karanlık koridorda koşmak yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine tabir olunur.

Rüyada koridorda yürümek yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına alamet eder.

Rüyada koridorda kaybolmak emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine inanılır.

Rüyada beyaz bir koridorda yürümek kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karanlık koridorda yürümek kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, işlerin de yolunda gideceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments