Rüyada koynunda ekmek görmek

Rüyada koynunda ekmek görmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, artık rahat bir nefes alacağına, rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına, tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine alamet eder.

Rüyada koynunda ekmek gördüyseniz:

  • İnsanların nabzına göre şerbet vermeniz gerekebilir.

Rüyada koynunda ekmek görmek kısmetinin açık olacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada koynunda yılan öldürmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına inanılır.

Rüyada koynunda para görmek maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koynunda kedi görmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, işlerinin büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada koynunda tavşan görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada koynunda balık görmek ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına işarettir.

Rüyada koynunda yılan kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına delalet eder.

Rüyada birinin koynunda yatmak adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.