Rüyada küçük bir çocuğa araba çarptığını görmek

Rüyada küçük bir çocuğa araba çarptığını görmek elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına işaret eder.

Rüyada küçük bir çocuğa araba çarptığını gördüyseniz:

  • İş hayatınızı keyifli planlarla renklendirebilirsiniz.

Rüyada küçük bir çocuğa araba çarptığını görmek çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine inanılır.

Rüyada küçük çocuğa araba çarptığını görmek kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük çocuğa arabayla çarptığını görmek çok kötü hissedileceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bi çocuğa araba çarptığını görmek ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına delalettir.

Rüyada birinin çocuğa çarptığını görmek kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük çocuğa araba çarpması allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine yorulur.

Rüyada birine araba çarptığını sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına yorulur.

Rüyada çocuğa otobüs çarptığını görmek iyi ruh halinin bozulacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem

Rüyamda koşan bir kız çocuğu gördüm,bu çocuk koşarken karşıdan karşıya birden geçiyordu ve tam o sırada bir araba çıkıyor ve tam kıza çarpıcakken rüyam bitiyor. ben bu rüyayı art arda 3 kez gördüm

Efe

Ruyamda küçük oğluma araba çarpıcı ve durumu çok ağır oluyo