Rüyada küçük nehir görmek

Rüyada küçük nehir görmek kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada küçük nehir gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, karşı cins ilişkilerinizde devamlı taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz.

Rüyada küçük nehir görmek şansının açık olacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada nehir çay görmek kazancının da aynı oranda artacağına, geçim derdi çekeceğine delalettir.

Rüyada buz tutmuş nehir artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, hatalarını düzelteceğine tabir olunur.

Rüyada nehir yatağı sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine inanılır.

Rüyada nehir su görmek zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada nehir diyanet sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada nehir izlemek düştüğü zor durumdan kurtulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada nehir üzerinde yürümek büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments