Rüyada kullandığın arabanın yanması

Rüyada kullandığın arabanın yanması kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, malının da eksilmeyeceğine, kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine işaret eder.

Rüyada kullandığın arabanın yanması gördüyseniz:

  • Yaşadığınız ortama aşırı bağımlılığınız bazı şeyleri engelliyor olabilir.

Rüyada kullandığın arabanın devrilmesi sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine yorulur.

Rüyada kullandığın arabanın yanması kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada kullandığın arabanın frenlerinin tutmaması kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına yorulur.

Rüyada kullandığın arabanın kayması patron koltuğuna yükseleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kullandığın arabanın bozulması kederlerinin son bulacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada kullandığın arabanın lastiğinin patlaması işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına tabir olunur.

Rüyada kullandığın ilacı görmek kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kullandığın arabayı çarpmak moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments