Rüyada kuran talebesi görmek

Rüyada kuran talebesi görmek iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine tabir olunur.

Rüyada kuran talebesi gördüyseniz:

  • Yavaşlayan veya tıkanmaya başlayan iş, plan veya ilişkilerin önü açılıyor.

Rüyada kuran talebesi görmek borçlarını ödemeyi başaracağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına tabir olunur.

Rüyada kuran kursu talebesi görmek rızkının çeşitleneceğine, hayırlı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuran talebesi olmak kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada ilim talebesi görmek çok üst mevkilere yükseleceğine, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada nur talebesi görmek sevilen bir kişi ile tartışılacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına delalettir.

Rüyada okul talebesi görmek yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada medrese talebesi olmak büyük bir zenginlik elde edileceğine ve insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, meşakkate düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuran okumayı bilmeyen birinin kuran okuması kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salih

Rüyamda çok büyük eski bi okuldaydım baya bi okulu gezdim genelde tenhaydı merdivenlerden çıktım indim baya bi dolaştım aşırı büyüktü üniversiteymiş sonra küçük bi koridora girdim kendi sınıfımı arıyoken genç erkek çocuklarına özel kuran kursu sınıfına girdim hica yoktu sadece öğrenciler bide aynı şekilde hocasız kız kuran kursu sınıfına girdim kız öğrencileride gördüm bu şekildeydi yorumlarsanız sevinirim sevgilerle

Salih

Teşekkürler