Rüyada kurşun dökmek neye çıkar

Rüyada kurşun dökmek neye çıkar sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun dökmek neye çıkar gördüyseniz:

  • Sürprizler söz konusu olabilir.

Rüyada kurşun dökmek neye çıkar kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun dökmek neye işarettir aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine yorulur.

Rüyada kendine kurşun dökmek hayırlı bir kısmet çıkacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada kurşun dökmek görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada kurşun dökmek ihya sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine inanılır.

Rüyada kurşun dökmek çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına tabir olunur.

Rüyada kurşun dökmek ne demek sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, ortaya bazı projeler koyacağına alamet eder.

Rüyada kendi kendine kurşun dökmek eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.