Rüyada kuru fasulye gör

Rüyada kuru fasulye gör geçim derdinin son bulacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına rivayet eder.

Rüyada kuru fasulye gör gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sizi yavaşlatmak veya engellemek için neler söylediğine çok fazla takılmamalısınız.

Rüyada fasulye kuru fasulye görmek can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru fasulye gör zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine işarettir.

Rüyada fasulye görmek kuru fasulye yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuru fasulye ısıtmak yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına delalettir.

Rüyada ocakta kuru fasulye kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada kuru fasulye aramak elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuru fasulye taşımak rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, aile huzurunuzun bozulacağına rivayet eder.

Rüyada böcekli kuru fasulye zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments