Rüyada kuru kara üzüm

Rüyada kuru kara üzüm daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine inanılır.

Rüyada kuru kara üzüm gördüyseniz:

  • Olan biteni tam olarak anlayabilmek için zaman istemelisiniz.

Rüyada kuru kara üzüm ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işarettir.

Rüyada kara kuru üzüm görmek işlerini çok iyi yerlere getireceğine, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine delalet eder.

Rüyada kuru kara üzüm görmek eskisinden de iyi olacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara rivayet etmektedir.

Rüyada kuru kara erik görmek mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına delalet eder.

Rüyada kara kara adamlar görmek ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, hayatını ailesine adayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuru kuru sakal kesmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru patlıcan kuru biber görmek yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.