Rüyada kurutulmuş gül

Rüyada kurutulmuş gül malvarlığının artacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, çok kötü günler geçireceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına tabir olunur.

Rüyada kurutulmuş gül gördüyseniz:

  • Gençlerle veya arkadaşlarınızla biraraya gelmeniz yaşam tarzınızda veya maddi gelir elde etme yollarınızda değişiklik yapmanıza neden olabilir.

Rüyada kurutulmuş gül işlerinden feragat edeceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kurutulmuş dut görmek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, ters giden olayların düzeleceğine alamet eder.

Rüyada kurutulmuş çiçek sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına işaret eder.

Rüyada kurutulmuş erik ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada kurutulmuş et görmek sorunlarının tamamen biteceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada kurutulmuş pembe gül görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kurutulmuş patlıcan almak kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kurutulmuş acur görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, problemleri teker teker çözeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments