Rüyada limon yağı görmek

Rüyada limon yağı görmek eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, başarısının artacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada limon yağı gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var veya sevgi dolu bir atmosfer çevrenizi sarabilir.

Rüyada limon yağı görmek bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada limon ağacından limon toplamak daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada limon ağacından limon koparmak kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına inanılır.

Rüyada limon ağacında limon görmek rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada limon ve limon suyu görmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada limon ağacı ve limon görmek üzüntülü günler yaşanacağına, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada limon ağacından limon koparmak ne anlama gelir maddi konuların ferahlığa çıkacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada limon ağacı görmek limon toplamak karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine delalet eder.

One thought on “Rüyada limon yağı görmek

  1. merhaba

    rüyamda elimd ebir şişe limon yağı var.yüzüme oldugunca sürüyorum.sonra yüüzm kabarmaya başlıyor kızarıklıklar oluşuyor ama hemen yıkıyorum yuzumu yavaş yavaş geçmeye başlıyor kızarıklıklar.

    teşekkur ederim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.