Rüyada limonlar görmek

Rüyada limonlar görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, işlerinde bir aksama yaşayacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada limonlar gördüyseniz:

  • Sorulması gereken sorular var.

Rüyada limonlar görmek çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına yorulur.

Rüyada sarı limonlar görmek rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments