Rüyada madalya takıldığını görmek

Rüyada madalya takıldığını görmek kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kazancının sürekli artacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, dertlerine derman arayacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına delalet eder.

Rüyada madalya takıldığını gördüyseniz:

  • Mantıklı olmanız gerekiyor.

Rüyada madalya takıldığını görmek sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine yorulur.

Rüyada altın madalya takıldığını görmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına delalettir.

Rüyada kendine madalya takıldığını görmek isteklerini yerine geleceğine, haram mal yiyip içeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birine madalya takıldığını görmek yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına alamet eder.

Rüyada madalya vermek dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada madalya görmek geçim derdinin son bulacağına, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada askeri madalya görmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynuna madalya takmak birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.