Rüyada mavi eldiven takmak

Rüyada mavi eldiven takmak başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi eldiven takmak gördüyseniz:

  • Nedeni olmayan sinir gerilimleriniz olabilir.

Rüyada mavi eldiven takmak dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi eldiven almak büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına delalet eder.

Rüyada mavi renk eldiven görmek daha fazla gelir sahibi olacağına, her şeyin ters gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi eldiven giymek şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada mavi plastik eldiven görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına işaret eder.

Rüyada mavi eldiven görmek elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine delalettir.

Rüyada eldiven satmak elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, onunla mutlu bir hayat kuracağına delalet eder.

Rüyada eldiven ihya karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.