Rüyada mavi eşya görmek

Rüyada mavi eşya görmek elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi eşya gördüyseniz:

  • Ani teklifler, davetler, olaylar ya da öneriler daha önce bildirdiğiniz planlarınızda değişiklik yapılmasını gerektirebilir.

Rüyada mavi renk eşya kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi eşya görmek ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi bir eşya görmek elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi cam eşya görmek iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, kendi işine sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi beyaz eşya görmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi renk eşya görmek engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada mavi eşya şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir eşya saklamak sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, anne babaya müjde verileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments