Rüyada mavi yemeni takmak

Rüyada mavi yemeni takmak temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada mavi yemeni takmak gördüyseniz:

  • Ketum davranmak sizin için her zaman çok daha yararlı olabilir.

Rüyada mavi yemeni takmak sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine delalettir.

Rüyada mavi yemeni allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi yemeni bağlamak kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada mavi yemeni görmek sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına delalettir.

Rüyada yemeni kaybetmek çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına tabir olunur.

Rüyada yemeni takmak tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada boncuklu yemeni işini kaybedeceğine, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine işarettir.

Rüyada yemeni dikmek kişinin geçiminin zorlaşacağına, mal ve mülkün telafi edileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments