Rüyada mescid yapmak

Rüyada mescid yapmak aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada mescid yapmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı gizli tutmalısınız.

Rüyada mescid yapmak bol muhabbette kalacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada mescid aramak başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, büyük atılımların yapılacağına delalettir.

Rüyada mescid ihya adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mescid görmek ne demek zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada evin içinde mescid olması onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına rivayet eder.

Rüyada mescid görmek eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mescid halısı görmek pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada mescid kapısı görmek yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments