Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini görmek

Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini görmek beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet eder.

Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler sizi hafife aldıklarını fark edebilirler.

Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini görmek adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine delalettir.

Rüyada mezar taşında eşinin ismini görmek yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine rivayet eder.

Rüyada mezar taşında başkasının ismini görmek her türlü başarıyı elde edeceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar tasında kendi ismini görmek ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezar taşında annesinin ismini görmek sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına işarettir.

Rüyada mezar taşında ağlamak büyük atılımlar yapacağına, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar taşında oturmak kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına delalettir.

Rüyada mezar taşında kendi adını görmek alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments