Rüyada milletvekilinin ölmesi

Rüyada milletvekilinin ölmesi istenmeyen olaylar yaşanacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, dine ve allah’a yakınlaşacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada milletvekilinin ölmesi gördüyseniz:

  • Genel hatlarıyla kendinizi her şeyi yapmaya muktedir hissedebilirsiniz.

Rüyada milletvekilinin eve gelmesi üzüntülü günlerin  sona ereceğine, ele geçen kazancın azalacağına yorulur.

Rüyada milletvekilinin ölmesi eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına işaret eder.

Rüyada milletvekilinin araması kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına yorulur.

Rüyada milletvekilinin para vermesi ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine işarettir.

Rüyada milletvekilinin evine gelmesi huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, güzel bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada milletvekilinin elini öpmek kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada milletvekilinin evine gitmek yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine işarettir.

Rüyada milletvekilinin öldüğünü görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.