Rüyada mısırı görmek

Rüyada mısırı görmek sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mısırı gördüyseniz:

  • Bazı iş birliklerinizde veya girişimlerinizde önemli virajlar alabilir veya içsel bulgulara ulaşabilirsiniz.

Rüyada mısırı görmek iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada süt mısırı almak evliyseniz eşle iyi geçime, işlerinin daha kötüye gideceğine rivayet eder.

Rüyada süt mısırı görmek her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada ülke mısırı görmek çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada taze süt mısırı görmek yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine işaret eder.

Rüyada süt mısırı görmek ne anlama gelir az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına alamet etmektedir.

Rüyada pıt pıt mısırı görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına inanılır.

Rüyada süt mısırı yemek daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments