Rüyada mor başörtülü kadın görmek

Rüyada mor başörtülü kadın görmek tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor başörtülü kadın gördüyseniz:

  • Bazı konularda ilerlemenizi sağlayacak türlü parlak fikirleriniz olabilir.

Rüyada mor başörtülü kadın görmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başörtülü yaşlı kadın görmek gönül sızılarının dineceğine, ne yapacağını şaşıracağına delalet eder.

Rüyada beyaz başörtülü yaşlı kadın görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine işarettir.

Rüyada başörtülü kadın hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, sahip olduklarının da çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz başörtülü kadın maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, çekilen hasretin biteceğine alamet eder.

Rüyada sarı başörtülü kadın görmek hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine delalettir.

Rüyada başörtülü genç kadın görmek çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada başörtülü bir kadın görmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments