Rüyada mor çiçek açması

Rüyada mor çiçek açması uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor çiçek açması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız farklı yönlere ilerleme nedeni olabilir.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, sorunların üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına tabir olunur.

Rüyada dikenli çiçek hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çiçek kurutmak rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına delalettir.

Rüyada çiçek sökmek eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada görülen çiçek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada çiçek kaynatmak ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada filizlenmiş çiçek el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.