Rüyada nehir yatağı

Rüyada nehir yatağı sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada nehir yatağı gördüyseniz:

  • Olayların merkezinde olmak isteyebilir veya her konunun size bağlanmasını izlemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada nehir diyanet sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada nehir çay görmek çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, sağlığının da bozulacağına delalettir.

Rüyada nehir yatağı sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine işarettir.

Rüyada nehir izlemek uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada nehir su görmek sıkıntı ile geçimini sağlamaya, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada buz tutmuş nehir manevi olarak da yıpranacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nehir taşması görmek gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nehir görmek ihya beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.