Rüyada nehrin tersine akması

Rüyada nehrin tersine akması işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına işaret eder.

Rüyada nehrin tersine akması gördüyseniz:

  • İşiniz ilgilendiren veya işinizi kolaylaştıran tekliflere olumlu bakmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada nehrin tersine akması yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına tabir olunur.

Rüyada tersine akan sel görmek böyle işlere kalkışacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine işarettir.

Rüyada kıble tersine namaz kılmak bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kıblenin tersine doğru namaz kılmak ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, icat yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nehrin kabarması üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada iki nehrin birleşmesi bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına işarettir.

Rüyada nehrin çekilmesi onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine yorulur.

Rüyada nehrin taşmasını görmek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments