Rüyada nergis kokusu

Rüyada nergis kokusu çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, lüksüne de lüks katacağına, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada nergis kokusu gördüyseniz:

  • Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak.

Rüyada nergis işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada nergis yemek özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına tabir olunur.

Rüyada nergis ismi iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, onlara galip geleceğine delalettir.

Rüyada nergis çiçeği ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına delalet etmektedir.

Rüyada nergis kokusu aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada bir demet nergis görmek hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına delalettir.

Rüyada saksıda nergis görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine yorulur.

Rüyada birinden nergis almak daha lüks bir hayat yaşayacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.