Rüyada nişanına yetişememek

Rüyada nişanına yetişememek can derdine düşeceğine, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, düzenin bozulacağına, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada nişanına yetişememek gördüyseniz:

  • Karşınıza çok fazla etkileneceğiniz bir kişi çıkabilir.

Rüyada nişanına yetişememek övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, her yönden mutlu ve başarılı olmaya rivayet eder.

Rüyada kendi nişanına gidememek layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kardeşinin nişanına gitmek işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi nişanına yetişememek çok mutlu edeceğine, üzüleceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada akrabanın nişanına gitmek giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, huzurlu ve sağlıklı olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli birinin nişanına gitmek sorunlarını bu sayede çözeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada nişanına geç kalmak olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin nişanına gitmek tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, hayatının alt üst olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments