Rüyada ölen birisini felçli görmek

Rüyada ölen birisini felçli görmek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, yarardan çok zarar getireceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine işaret eder.

Rüyada ölen birisini felçli gördüyseniz:

  • Çalan kapıları açmayı unutmayın.

Rüyada ölen birisini felçli görmek rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, çalışkan bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada birisini felçli görmek yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına rivayet eder.

Rüyada felçli birisini görmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına işarettir.

Rüyada ölen birini felçli görmek gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, kırgınlıkların biteceğine rivayet eder.

Rüyada ölen birisini iyi görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına delalettir.

Rüyada ölen birisini tekrar gömmek kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ölen birisini görmek ne demektir önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına işaret eder.

Rüyada ölen birisini ölmemiş görmek kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments