Rüyada ölen birisinin sigara içtiğini görmek

Rüyada ölen birisinin sigara içtiğini görmek iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, sevinçli haberler alınacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine, gönül kapılarının açılacağına işarettir.

Rüyada ölen birisinin sigara içtiğini gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin yerli yerine oturmadığını düşünüyorsanız, işleri başka bir tarihe erteleyebilir veya farklı bir yöntemle devam edebilirsiniz.

Rüyada ölen birisinin sigara içtiğini görmek manevi anlamda çok yol katedileceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada birisinin sigara içtiğini görmek yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına alamet eder.

Rüyada başka birisinin sigara içtiğini görmek şansın yaver gideceğine, geçim derdi çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinin sigara içtiğini görmek hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin sigara içtiğini görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, ters giden olayların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen birisinin su içtiğini görmek sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, ticaretinin ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölen babasının sigara içtiğini görmek kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen babanın sigara içtiğini görmek bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.