Rüyada ölmüş annenin saçını siyah görmek

Rüyada ölmüş annenin saçını siyah görmek allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş annenin saçını siyah gördüyseniz:

  • Harekete geçmeden önce başkalarının görüş açılarını da değerlendirmeye çalışmalısınız.

Rüyada ölmüş annenin saçını siyah görmek sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş annenin saçını görmek ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına inanılır.

Rüyada annenin saçını siyah görmek işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına delalettir.

Rüyada ölmüş annenin saçını taramak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annenin saçını kesmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş annenin saçını okşamak sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin saçını siyah görmek yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine delalettir.

Rüyada ölmüş annenin saçını uzun görmek onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Bir yorum “Rüyada ölmüş annenin saçını siyah görmek

  1. Ruyada ölmüs anem oturmu kadinlarla konusuyordu, ozunsimsiyah saclari,nurgibi yüzünü gördüm kendikendime diyorum.Anem nekadar gözel bir yüzüvar adeta nurgibi yüzüne bakiyordum ,hemen kayboluyordu,bir iki defa tekrarladi anlami nedir cevap yazin

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.