Rüyada ölmüş birinin şapka takması

Rüyada ölmüş birinin şapka takması yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin şapka takması gördüyseniz:

  • Belli hedeflerinizi ilgilendiren veya işinizle ilgili konularda harekete geçmeli veya aktif rol almalısınız.

Rüyada ölmüş birinin şapka takması sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin şapka vermesi kafa dinleyeceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinden şapka almak kazancının günden güne azalacağına, o kapıyı kapatacağına delalet eder.

Rüyada birinin şapka istemesi her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin şapka vermesi ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına rivayet eder.

Rüyada birinin başında şapka görmek borçlarını ödeyip kurtulacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen birinin şapka takması doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, işlerinin düzene gireceğine delalettir.

Rüyada başka birinin şapka takması üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esma

Rahmetli kardeşimin başinda siyah mes takmasi