Rüyada ölmüş yarasa

Rüyada ölmüş yarasa bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sürekli yerinde sayacağına yorulur.

Rüyada ölmüş yarasa gördüyseniz:

  • Çalan kapıları açmayı unutmayın.

Rüyada ölmüş birini yeni ölmüş gibi görmek kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş biri tekrar ölmüş görmek borçlarının kalmayacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini yeniden ölmüş görmek elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş annesini tekrar ölmüş görmek çekilen acıların unutulacağına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birini ölmüş görmek maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına yorulur.

Rüyada ölmüş kişiyi ölmüş görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş dedemi ölmüş görmek ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine delalettir.

Rüyada ölmüş annemi ölmüş görmek iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, işlerinde çok başarılı olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments