Rüyada ölü amca görmek

Rüyada ölü amca görmek güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, sevgisinin artacağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü amca gördüyseniz:

  • Teklifleri geri çevirmemelisiniz.

Rüyada amca ve amca oğlunu görmek uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, yeni işlere gireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada amca ve amca karısını görmek ekmeğinin azalmayacağına, hayatına bakacağına delalet eder.

Rüyada amca ve amca kızı görmek suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına rivayet eder.

Rüyada amca evi toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına işaret etmektedir.

Rüyada amca ile çalışmak daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine delalet eder.

Rüyada amca çocuğu önemli sorumluluklar alacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine delalet eder.

Rüyada amca eşi ile konuşmak hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, büyük ve güzel işler yapacağına delalettir.

Rüyada küs amca görmek hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, iyi halini yitireceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments