Rüyada ölü birinin selam göndermesi

Rüyada ölü birinin selam göndermesi aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın allah yolunda harcanacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine işarettir.

Rüyada ölü birinin selam göndermesi gördüyseniz:

  • İki türlü seçenekte sizi bekliyor olabilir.

Rüyada birinin selam yollaması kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin selam söylemesi gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına rivayet eder.

Rüyada ölü birinin selam göndermesi yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık birinin selam vermesi tüm beklentilerini yerine getireceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin selam vermesi sorunlu olaylarla karşılaşacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine işarettir.

Rüyada ölen birinin selam söylemesi kendisini ailesine vereceğine, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına inanılır.

Rüyada tanımadığın birinin selam vermesi yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine işarettir.

Rüyada birinin sana selam vermesi bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.