Rüyada ölü gibi yapmak

Rüyada ölü gibi yapmak açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, kazancının her geçen gün artacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ölü gibi yapmak gördüyseniz:

  • Bazı iş veya görevleri güvendiğiniz kişilere pay etmenin faydası olabilir.

Rüyada gibi hissetmek sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, işlerine dört elle sarılacağına işarettir.

Rüyada kuş gibi ötmek en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine işaret eder.

Rüyada dev gibi olmak işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına rivayet eder.

Rüyada saç gibi kıl görmek alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, sorunlarını gidereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arı gibi uçmak üst bir mevkiye terfiye alınacağına, adından konuşulur olacağına delalettir.

Rüyada dev gibi at görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada buz gibi su görmek sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine alamet eder.

Rüyada gül gibi kokmak tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.