Rüyada ölücem diye ağlamak

Rüyada ölücem diye ağlamak kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, şifaya kavuşacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna rivayet etmektedir.

Rüyada ölücem diye ağlamak gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada ölücem diye ağlamak yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ben ölücem demesi çocuk sahibi olunacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin ölücem demesi sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ben ölücem demek hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına delalet eder.

Rüyada ölücem demek gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, geçim derdinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada annenin ben ölücem demesi hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada annenin ölücem demesi başarılarının eksilmeyeceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, paslı bir çiviye basabileceğine tabir olunur.

Rüyada hayır diye bağırmak eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments