Rüyada ölünün kendisini öptüğünü görmek

Rüyada ölünün kendisini öptüğünü görmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, işlerinin bu sayede açılacağına, nasip ve kısmetin yanlış yolda arandığına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün kendisini öptüğünü gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınız veya aşk hayatınız stresi azaltabilir.

Rüyada ölünün kendisini öptüğünü görmek gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, alınganlıkların hasıl olacağına alamet eder.

Rüyada bir ölünün kendisini öptüğünü görmek yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada kuşun kendisini öptüğünü görmek işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, mallarının artacağına işarettir.

Rüyada kocasının kendisini öptüğünü görmek sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına tabir olunur.

Rüyada bir çocuğun kendisini öptüğünü görmek kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına işarettir.

Rüyada bir bebeğin kendisini öptüğünü görmek kazancının da aynı oranda artacağına, zamanının boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisinin kendisini öptüğünü görmek kolaylığa kavuşacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, stresli ve zor günlerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ölü birinin kendisini öptüğünü görmek uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, zorlukların giderileceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.