Rüyada ölünün ölmedim demesi

Rüyada ölünün ölmedim demesi uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün ölmedim demesi gördüyseniz:

  • Seyahat şanslarını veya geçmişte yaptığınızdan farklı şeylere katılma fırsatını değerlendirmelisiniz.

Rüyada ölünün ben ölmedim demesi canın ve malının da her zaman güvende olacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına delalettir.

Rüyada bir ölünün ben ölmedim demesi geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına işaret eder.

Rüyada ölünün ölmedim demesi kem gözlere geleceğine, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına delalet eder.

Rüyada silahla vuruldum ama ölmedim üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birinin ben ölmedim demesi uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin ben ölmedim demesi zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, ona mutluluk getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ölmedim demesi fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, bunalıma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş biri ben ölmedim demesi sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.