Rüyada ölünün saklanması

Rüyada ölünün saklanması ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ölünün saklanması gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler farklı fırsatları önünüze çıkarabilir.

Rüyada ölünün el öpmek ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün morarması çok güzel işlere gireceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada ölünün bir şey alması deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına işaret eder.

Rüyada ölünün okşaması istemediği halde borçlanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir ölünün hortlaması yokluğa düşeceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün taş toplaması borç ödemeye, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bi ölünün dirilmesi kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına delalet eder.

Rüyada ölünün kıyafetleri sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.