Rüyada ölünün üstünü açmak

Rüyada ölünün üstünü açmak attığı adımların boşa gideceğine, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, talihin yüze güleceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, anne baba ile ters düşüleceğine, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün üstünü açmak gördüyseniz:

  • Bazı beklenmedik olayların veya rahatsız edici gelişmelerin hedefinize giden yolda kestirme bir patika oluşturabileceğini düşünmelisiniz.

Rüyada ölünün üstünü açmak insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün üstünü yırtık görmek işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına delalettir.

Rüyada ölünün üstünü değiştirmek kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, işlerinin iyi gideceğine yorulur.

Rüyada ölünün üstünü kirli görmek parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, atılım yapacağına işaret eder.

Rüyada ölünün üstünü örtmek hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada ölünün üstünü açık görmek yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine tabir olunur.

Rüyada üstünü silkelemek adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, hayalkırıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstünü ıslatmak dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.