Rüyada otobüs peşinden koşmak

Rüyada otobüs peşinden koşmak hayırlı adımlar atılacağına, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına alamet eder.

Rüyada otobüs peşinden koşmak gördüyseniz:

  • Sizden çok fazla talebi olan kişilerden uzak durun.

Rüyada otobüs peşinden koşmak emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada peşinden koşmak nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada peşinden at gelmesi en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada cenazenin peşinden gitmek sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir kızın peşinden gelmesi çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine inanılır.

Rüyada erkeğin peşinden gitmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada araba peşinden koşmak ele geçecek haram mal ve paraya, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına yorulmaktadır.

Rüyada atların peşinden koşmak daha iyi imkânlara sahip olacağına, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments