Rüyada pahalı mücevher görmek

Rüyada pahalı mücevher görmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, bu sayede büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, son model arabaya sahip olacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada pahalı mücevher gördüyseniz:

  • Belli alanda kilitli kalmamak için ekstra gayret göstermeniz gerekse de, her şey bittiğinde buna değdiğini fark edeceksiniz.

Rüyada pahalı mücevher görmek iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına işarettir.

Rüyada mücevher çalmak olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada mücevher almak kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına inanılır.

Rüyada mücevher bulmak yardımda bulunacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşma delalettir.

Rüyada mücevher kolye bulmak neşesinin de yerine geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine işaret eder.

Rüyada mücevher ve altın görmek maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine tabir olunur.

Rüyada yoldan mücevher toplamak sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz mücevher görmek elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, işlerinin ters gideceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments