Rüyada papağanla oynamak

Rüyada papağanla oynamak alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, her zaman sevgi göreceğine, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna tabir olunur.

Rüyada papağanla oynamak gördüyseniz:

  • Belli konulara müdahale etmeniz veya bazı kişi ya da işleri yönlendirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz.

Rüyada papağanla oynamak atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine alamet eder.

Rüyada bir papağanla konuşmak yatırımlarının kar getireceğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine yorulur.

Rüyada papağanla konuşmak rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada beyaz papağanla konuşmak yeni bir hayat kurulacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada papağanla konuştuğunu görmek huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments