Rüyada parmak arasında böcek görmek

Rüyada parmak arasında böcek görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, para sıkıntısı çekeceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına inanılır.

Rüyada parmak arasında böcek gördüyseniz:

  • Bazı konuları daha fazla mı zorlamanız gerektiği yoksa üzerine düşmemenin daha mı iyi olacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Rüyada parmak arasında böcek görmek kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada parmak arasında yara görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş arasında böcek görmek iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada saçlarının arasında böcek görmek birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada bacak arasında böcek görmek meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine tabir olunur.

Rüyada dişlerinin arasında böcek dertlerin bitip huzura erileceğine, koyu muhabbette kalacağına yorulur.

Rüyada tırnak arasında böcek görmek iyi şartlarda yaşayacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmeğin arasında böcek görmek allah’ın sevgili kullarından olduğuna, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments