Rüyada patron eli öpmek

Rüyada patron eli öpmek çok rahat bir döneme gireceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine inanılır.

Rüyada patron eli öpmek gördüyseniz:

  • Çevrenizde olan biten şeylerin farkında olmayabilirsiniz.

Rüyada patron ile sarılmak hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına rivayet eder.

Rüyada patron ile konuşmak yaşanan sorunların sona ereceğine, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve patron gelmesi elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına yorulur.

Rüyada patron ile yatmak edilen duaların tutacağına, makamının ve ününün artacağına delalet eder.

Rüyada patron eli öpmek kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine inanılır.

Rüyada patron eve gelmesi çok mutsuz olacağına, geçim sıkıntısı yaşanılacağına alamet eder.

Rüyada patron ile yürümek gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine alamet eder.

Rüyada patron ile gezmek sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments