Rüyada patronun bir şey istemesi

Rüyada patronun bir şey istemesi yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, her zaman neşeli olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada patronun bir şey istemesi gördüyseniz:

  • Diğerlerinin ne yaptığından bağımsız programlar yapmaya çalışmalı, diğerlerinin baskısına boyun eğmemelisiniz.

Rüyada patronun evlenmesi ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine delalet eder.

Rüyada patronun çek vermesi çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, gelecekte de istediklerine kolayca erişebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada patronun su istemesi iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına işaret eder.

Rüyada patronun görmek gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada patronun bağırması çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, rahatsızlık vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada patronun bir şey istemesi hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada patronun vurması aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada patronun asılması tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine, çok rahat bir nefes alacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.