Rüyada patronun görmek

Rüyada patronun görmek işinde itibar edineceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, karlı işler yapacağına, küskünlük yaşanacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine inanılır.

Rüyada patronun gördüyseniz:

  • Meydana gelmek üzere olan değişiklikler sizi heyecanlandırabilir.

Rüyada patronun bağırması kazancının çok daha fazla olacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada patronun vurması moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronun övmesi sevdiklerinin hep yanında kalacağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada patronun su istemesi ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada patronun evlenmesi uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına inanılır.

Rüyada patronun konuşması duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine işaret eder.

Rüyada patronun ağlatması uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada patronun görmek eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.