Rüyada patronun konuşması

Rüyada patronun konuşması mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, hayatının güzelleşeceğine, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine işarettir.

Rüyada patronun konuşması gördüyseniz:

  • Ani gelişen olaylar dengenizi bozabilir.

Rüyada patronun konuşması gözlerindeki yaşın kuruyacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada patronun ev vermesi varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, çok mutlu olacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine alamet eder.

Rüyada patronun ağlatması uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada patronun çek vermesi iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada patronun evlenmesi hayırlı ve güzel olacağına, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına delalettir.

Rüyada patronun görmek alım gücünün artacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada patronun övmesi ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına tabir olunur.

Rüyada patronun vurması uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.